Clubkampioenschappen Tennis Club Boekel.

 

Van 6 juni t/m 20 juni 2021 zijn de clubkampioenschappen tennis van TC Boekel gelukkig gespeeld kunnen worden. Het was een super leuk en gezellig toernooi, waarbij iedereen 2 weken op een sportieve manier bezig was.

 

De Jeugd speelde in de onderdelen rood-oranje-groen en geel.

De senioren waagden zich aan het Enkel- dubbel- en gemengd dubbelspel.

2 Weken lang waren alle banen bezet.

Junioren

Categorie 

1ste plaats 

2e plaats 

stand 

Rood enkel t/m 9 jaar: 

Math Janssen 

Teun Martens 

7-0 4-7 7-2 

Oranje enkel 8 t/m 11 jaar:  

Tom van Bavinckhoven 

Jasper de wit   

4-1    

Oranje Dubbel/Mix 8 t/m 11 jaar 

Mathijs Oerlemans en Jasper de Wit 

Filijn Demuijt en Jens Vereijken 

4-2 

Groen enkel 10 t/m 14 jaar: 

Sem van Schijndel 

Vera v.d. Tillaart 

4-2 4-1 

Groen mix 10 t/m 14 jaar:    

Raf Derks en Tim Linders 

Pim van den Heuvel en Sem van Schijndel 

5-3  4-1 

 

Geel JE 10 t/m 14 jaar:       

Mathijs van Doren 

Levi van Sijes 

6-0  6-3 

Geel JD  10 t/m 14 jaar: 

Ronaldo v.d. Broek – Mathijs v. Doren 

Gijs Bolwerk – Timo Kersten 

7-5 6-2 

Geel JD 11 t/m 17 jaar     

Koen Donkersen Mauk Janssen 

Menne Janssen en Tjeu Smits 

6-3 6-1 

Geel MD 11 t/m 17 jaar:  

Indy Derks en Jade Derks 

Didi v Lankveld en Maud v. Moorsel 

6-3 6-4 

Geel GD 11 t/m 17 jaar: 

Mauk Janssen en Didi van Lankveld  

Menne Janssen en Maud van Moorsel 

6-4  6-4 

 

Geel JE  11 t/m 17 jaar: 

Menne Janssen 

Mauk Janssen 

6-2  7-6 

Geel ME 11 t/m 17 jaar     

Yara Huijbregts 

Jade Derks 

6-3  6-2    

 

Senioren

 

Categorie 

1ste plaats 

2e plaats 

stand 

HE 4 

Nulleke Pluk 

Guus Abbenhuis 

7-6  6-4     

GD 4 

Pascal Huijbregts en Lotte v.d. Rijt   

Nulleke Pluk en Merel Abbenhuis   

7-6 6-3 

HD 4      

Pascal Huijbregts en Jorrit Nederveen 

Guus Abbenhuis en Nulleke Pluk 

6-4  6-2 

DE 5 

Merel Abbenhuis 

Emma Nooijen 

6-2  6-4 

HD 5 

Michel Schel en Ralf v. Schijndel 

Sjoert Vogels en Job v. Zutven 

6-4 6-7  6-2 

DD 5 

Merel Abbenhuijs en Lisa v.d. Munckhof 

Isis Huijbregts en Emma Nooijen 

6-3 6-1 

HE 6 

Roy Reijbroek 

Sjoerd Vogels 

6-4 6-3 

HD 6 

Hans Leijten en Arie v.d. Wetering 

Walther Groenendaal en Peter Smits 

 

5-7 6-1 6-2 

DD 6   

Jolanda Cornelissen – Christel Janssen 

Moniek Peters – Nicole Verhagen 

4-6  1-1 

opgave 

GD 6 

Erik en Helma Polman 

Tijs Verstraten en Moniek Peters. 

4-6 6-4 6-4 

 

HE 7 

Bart Meeusen 

Tom Bouw 

6-2 7-6 

DD 7 

Babet Claassen en Bo Boeijen 

Aafke te Meerman en Ingrid Oerlemans 

6-1 6-4 

DE 7 

Bo Boeijen 

Juul v. Sleeuwen 

6-1 6-3 

HD 7 

Tonny v.d. Hoven en John v. Lankveld 

Vincent v.d. Hoogen en Bart Meeusen 

6-4 6-4 

GD 7 

Bryan Philipsen – Monique v. Lierop 

Ilse v.d. Brand – Paul v.d. Tillaart 

  7-6 6-4 

HE 8     

Glenn Emonds 

Youri v.d. Steen 

walkover 

HD 8 

Dennis v.d. Broek en Steffen Maas 

Sander Polman en Youri v.d. Steen 

walkover 

 

DD 8    

Ilse van Gerwen en Lian Penninx 

Lonneke Kroef en Hanneke Manders 

2-6 6-4 6-1 

GD 8 

Jeroen en Brigitte Kandelaars  

Rens v.d. Wijst en Sophie van Haandel 

6-2 6-2 

 

Wij feliciteren alle finalisten en bedanken iedereen die met ons toernooi meegedaan heeft, en hopen iedereen volgend jaar terug te zien. 

Iedereen kan zich nog opgeven voor ons Van Doren Engineers open toernooi  

11 t/m 17 oktober via www.toernooi.nl

Nieuws Overzicht